Insert headers and footers
Jesteś pracodawcą? Szukasz dla siebie i swoich pracowników prywatnej opieki medycznej? Poniższe informacje z pewnością cię zainteresują.
W sezonie grypowym gorączka i objawy przeziębienia wśród pracowników to problem każdego pracodawcy. Dziś to również ryzyko paniki i dodatkowego niepotrzebnego stresu – sprawdź czy Twoja dotychczasowa polisa obejmuje ochronę na wypadek zachorowania na koronawirusa.
W ramach grupowego ubezpieczenia zdrowotnego możesz
zapewnić poczucie bezpieczeństwa swoim pracownikom. Otrzymają kompleksową kampanię informacyjną, fachową opiekę i szybki dostęp do efektywnej prywatnej opieki medycznej.
Dzięki telekonsultacjom, bez wychodzenia z domu Twoi pracownicy będą mogli szybko skonsultować objawy i uzyskać fachową poradę lekarską!
Program oferuje między innymi:
?Konsultacje z lekarzami i specjalistami medycznymi online przez czat, wideo lub telefon
?Wygodnie i komfortowo – bez konieczności wychodzenia z domu
?Krótki czas oczekiwania na e-konsultację – internista/pediatra do 2 h (w nocy internista do 4 h), lekarz specjalista do 3 dni
?Konto Pacjenta – a w nim dostęp do dokumentacji medycznej i zaleceń po odbytej e-konsultacji
Lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, na podstawie którego będzie w stanie określić potencjalne zagrożenie i konieczność wizyty w szpitalu zakaźnym lub zdefiniuje objawy wykluczające koronawirusa
Unikniesz kontaktu z innymi pacjentami w przychodni lub centrum medycznym
Otrzymasz zalecenia do dalszego postępowania
Możesz otrzymać skierowanie na badania diagnostyczne
Możesz otrzymać receptę na leki przyjmowane na stałe
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat programu prywatnej opieki medycznej dla swojej firmy lub jesteś pracownikiem i chciałbyś aby Twój pracodawca wprowadził taki program skontaktuj się z naszymi doradcami!
W czasach, w których pojawiające się wirusy są, coraz groźniejsze, nie czekaj tylko zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj. Mamy w swojej ofercie również pakiety dla Klientów indywidualnych.

Facebook
Instagram