Insert headers and footers

Październik to miesiąc świadomości nowotworu piersi. Nazywany również „Różowy Październik” ponieważ symbolem walki z rakiem piersi jest różowa wstążka.

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem wśród kobiet na świecie i najczęstszą przyczyną zgonu – rocznie diagnozuje się go u około 1,7 miliona osób, z których każdego roku umiera aż 500 tysięcy.

Oprócz regularnych badań, które pozwolą w porę wykryć zachorowanie, możemy również zabezpieczyć środki na leczenie w przypadku wykrycia choroby.

Jak to zrobić? Produktów, które mają zapewnić pomoc w walce z nowotworem jest już na rynku coraz więcej. Naszą propozycją są pakiety Twoja Ochrona E-Investceo oraz Best Doctors.
Ubezpieczając się od poważnego zachorowania w produkcie TWOJA OCHRONA, w przypadku wystąpienia nowotworu kwota świadczenia wynosi 10 000 zł – przy składce 80 zł miesięcznie.

Dodatkowo po skierowaniu na leczenie specjalistyczne : chemioterapię lub radioterapię wypłata 8 000 zł.

Oprócz środków za poważne zachorowanie można również skorzystać z organizacji i sfinansowania leczenia za granicą w bezkonkurencyjnym produkcie BEST DOCTORS, który gwarantuje 2 mln EURO na leczenie w ośrodku, specjalizującym się leczeniem danego nowotworu za granicą. Oraz 50 000 EURO na zakup leków po powrocie do Polski.

Obecnie w zdecydowanej większości przypadków wczesne wykrycie raka piersi pozwala na całkowite wyleczenie. Warto pamiętać o regularnym wykonywaniu badań diagnostycznych piersi oraz – co najważniejsze – o samobadaniu piersi.

Wczesne wykrycie nowotworu piersi oraz natychmiastowe podjęcie leczenia może uratować życie!

Więcej informacji oraz pomoc z wyborze wariantu ubezpieczenia uzyskają Państwo w naszych biurach:

Facebook
Instagram