Insert headers and footers

Bardzo dziękujemy za tak miłe przyjęcie wpisów przedstawiających naszych współpracowników. Ilość komentarzy i udostępnień przerosła nasze oczekiwania!
To nie koniec naszego cyklu, mamy jeszcze kilka osób, które chcemy wam przedstawić. Nasza firma co chwilę się powiększa i do naszego zespołu dołączają nowe osoby, co bardzo nas cieszy!

Jednak dziś chcieliśmy odpowiedzieć na wasze pytanie dlaczego pracujemy jako multiagencja i co to w ogóle oznacza? Multiagencja czyli przedstawicielstwo wielu firm ubezpieczeniowych. W swojej ofercie mamy obecnie około 20 firm zajmujących się ubezpieczeniami majątkowymi i ok. 10 firm zajmujących się ubezpieczeniami na życie.

Co to oznacza dla Was jako Klientów? Przede wszystkim to, że jesteśmy w stanie ofertę ubezpieczeniową dopasować do waszych potrzeb. Mając tak duży wachlarz możliwości możemy dokładnie wsłuchać się w wasze potrzeby i oczekiwania względem ubezpieczenia i dopasować produkt, który będzie dla Was idealny.

Czy jest to proste zadanie? Zdecydowanie nie!

Mając tak dużo firm ubezpieczeniowych, trzeba znać dokładnie każdy produkt, który poszczególna firma oferuje. Dlatego nieustannie się szkolimy, tak aby wybierać to co dla Was najlepsze. Oczywiście zdecydowanie łatwiej byłoby być przedstawicielem tylko jednej firmy, ale wtedy musielibyśmy dopasowywać wasze potrzeby do oferty, którą możemy zaproponować – takie założenie kłóci się z naszą wizją prowadzenia doradztwa ubezpieczeniowego i wizją naszej obsługi klienta.

Nasi Klienci bardzo często powtarzają, że firm na rynku ubezpieczeniowym jest tak dużo, że sami nie wiedzą w której powinni być ubezpieczeni. Na szczęście korzystając z naszych usług nie muszą się o to martwić, ponieważ to my, na podstawie profesjonalnie przygotowanej analizy potrzeb klienta, jesteśmy w stanie przedstawić im idealne rozwiązanie.

Pamiętajcie, nie musicie się znać na ubezpieczeniach i finansach – wystarczy, że zostaniecie naszymi Klientami i my zrobimy to za was!

Facebook
Instagram